trtitledescription

Candem Gübre Anonim Şirketi kimyasal gübrelerin çevremize ve dünyamıza vermiş olduğu ağır tahribatın yoğunlaştığı günümüzde çiftçi kardeşlerimizin üzerine bir güneş gibi doğmuştur. Bilinçsizce su tüketimi, küresel ısınma ve buna benzer sebeplerden dolayı dünyanın göz bebeği olan ülkemiz toprakları ağır tahribat görmüştür ve görmektedir.

Candem bu konuda bilinçli üretici, bilinçli tüketici sloganıyla çiftçilerimize organik gübre üreterek topraktaki çoraklaşmayı önleyerek çiftçimizin daha kaliteli, daha bereketli ürün alınmasına yardımcı olmaktadır. Candem Tohum Kaplama preparatlarını Demnem markası ile sıvı ve toz olarak siz değerli çiftçilerimizin kullanımına sunmuştur. Tohum kaybını sıfıra indirerek çiftçilerimizin aşırı tohum kullanmasının önüne geçmiştir. Tohumdaki kardeşlemeyi tam yaparak ürün artışına ciddi anlamda katkıda bulunmuştur.

Ayrıca; Muhteşem Beşli ürünümüz ile bitkilerin kardeşleme dönemi ve çiçek öncesi ve sonrası çiftçilerimizin kullandığı gübreleri üretmektedir. 4-5 senelik bir kullanma döneminden sonra topraktaki kireçlenmeyi tamamen yok ederek çitçilerimize daha sağlıklı topraklar sunmaktadır. Candem yaygın bir bayi ağı ile çiftçilerimizin ürünlere rahatça ulaşmasını sağlamaktadır. Ayrıca tecrübeli mühendis kadromuz ile Candem ürünlerini kullanan çitfçilerimize mühendislik hizmetleri sunulmaktadır. Rekabetin had safhada olduğu günümüzde gelişi güzel çiftçilikle dünya pazarlarına ayak uydurulamayacağı anlaşılmıştır. Bu nedenle daha az masraf ve daha kaliteli ürün alabilmek için Organik Gübre'ye ihtiyaç duyulmaktadır. Bitkinin sadece azota değil (üre, nitrat) orgnik maddeler ve iz elementlere de ihtiyacı vardır. Bunun içinde iz element ağırlıklı organik gübrelerin kullanımı şart olmuştur.

Firmamız pazarda "Muhteşem Beşli" sloganı ile kalite ve hizmetten taviz vermeden çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.